kilka.slow.o.zajezdzie

Bieszczady to miejsce pełne spokoju, zachęcające do spędzenia wolnych chwil na różne sposoby. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy obiekt, dzięki któremu będą mogli Państwo skorzystać z uroków naszego regionu.

Zajazd „Bieszczadzka Ostoja” usytuowany jest w miejscowości Hoszów przy Dużej Obwodnicy Bieszczadzkiej prowadzącej z Ustrzyk Dolnych przez Lutowiska, Ustrzyki Górne, Wetlinę, Cisną do Leska. Dzięki bardzo atrakcyjnemu położeniu, nasi goście mogą skorzystać z wielu lokalnych atrakcji (m.in. wędrówki po licznych szlakach górskich, jazda konna, rowerowa, wycieczki krajoznawcze). Nasz zajazd ze względu na znajdujące się w pobliżu wyciągi, idealnie nadaje się również do pobytów narciarskich.

Dysponujemy 70 miejscami noclegowymi o wyjątkowym wystroju, z okien których można podziwiać przepiękną panoramę bieszczadzkich gór i wzniesień. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem oraz dodatkowo wyposażone są w TV i bezprzewodowy internet.

Zajazd „Bieszczadzka Ostoja” to idealne miejsce nie tylko na rodzinny wypad w góry. Nasz zespół pracowników, który posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji i szkoleń, cały czas pracuje nad udoskonalaniem oraz powiększaniem oferty dla firm.

Na terenie naszego ośrodka, znajduje się nowoczesna i kompleksowo wyposażona sala konferencyjna.

W trakcie szkoleń biznesowych, możemy zaoferować indywidualnie dopasowane menu, przerwy kawowe, a po spotkaniu, możecie Państwo skorzystać z naszej Wiaty Grillowej.

Położenie naszego Zajazdu w malowniczych Bieszczadach, sąsiedztwo rzek i jeziora Solińskiego oraz kilkunastu ośrodków narciarskich, stanowią idealne pole do popisu dla kreatywności naszych opiekunów grup oraz współpracujących z nami firm eventowych.

Niezależnie, czy chcecie Państwo abyśmy dla Waszej grupy zorganizowali lot spadochronem, wieczorną degustację whisky lub wina, przejażdżki samochodami terenowymi, wieczory tematyczne, lub zawody ze strzelania do rzutek na strzelnicy myśliwskiej – jesteśmy tutaj dla Was, aby spełnić Wasze wymagania i dostarczyć usług na najwyższym poziomie.

Mamy również coś, dla osób chcących zadbać o zdrowie, aktywność fizyczną, relaks i urodę. Specjalnie dla Państwa została uruchomiona w naszym Zajeździe Strefa SPA i Fitness.

Zachęcamy do kontaktu z nami – to jedyna szansa na sprawdzenie nas w działaniu 🙂 Oddajemy do Państwa dyspozycji numer telefonu, adres e-mail oraz formularz kontaktowy. Gwarantujemy, iż żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.