Marzy Ci się wreszcie zasłużony odpoczynek? Chciałbyś spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku, otoczony tylko przyrodą, „ubraną” we wszystkie kolory? Jeżeli tak, to zapraszamy w Bieszczady. W naszym Zajeździe Bieszczadzka Ostoja, czekają na Was kameralne pokoje oraz stylowe apartamenty  o niepowtarzalnym wystroju, z okien których można podziwiać przepiękną panoramę bieszczadzkich gór i wzniesień. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem oraz dodatkowo wyposażone są w TV i bezprzewodowy internet.

Polska złota jesień to najpiękniejsza pora roku w Bieszczadach. Przekonaj się sam!

POLOWANIE NA RYDZA – wypij poranną kawę podziwiając wschód słońca, spakuj plecak z ciepłą herbatką oraz małym „co nieco”, nie zapomnij o koszyku i ruszaj na niezapomnianą przygodę w głąb bieszczadzkiego lasu w poszukiwaniu pysznych rydzów.

ROWEREM PO BIESZCZADACH – jesień to idealna pora roku na wycieczki rowerowe po bieszczadzkich ścieżkach. (możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu po wcześniejszej rezerwacji)

DLA WĘDKARZY – dla miłośników wędkowania proponujemy wspólne łowienie z instruktorem na jeziorze solińskim gdzie występują gatunki ryb takie jak: sandacz, szczupak, karp, okoń, leszcz, kleń, sum (dopłata 80 zł/1 os)

POZNAJ I ODKRYJ KOLOROWE BIESZCZADY JESIENIĄ
Bieszczady jesienią to miejsce którego szukasz, dzikie, tajemnicze, opustoszałe szlaki, gdzie w głębi lasu czai się dzika zwierzyna…..

Nocleg ze śniadaniem w okresie od 04.09 – 20.12.2017

już od 70 zł od osoby za dobę*

*przy rezerwacji powyżej 3 noclegów

Ponadto, bez dodatkowych opłat:

  • nieograniczony dostęp do strefy fitness
  • bezprzewodowy internet
  • bezpłatny parking

 

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń