Jeśli marzy Ci się fantastyczny pobyt sylwestrowy w górskim klimacie zdecyduj się na przyjazd do „Bieszczadzkiej Ostoi” i powitaj z nami Nowy Rok. Przeżyj niezapomniane chwile z dala od miejskiego zgiełku, oazie ciszy i spokoju wśród bieszczadzkich ośnieżonych szczytów. Tylko u Nas poczujesz prawdziwą przestrzeń i ogrom dzikich gór. Właśnie taka jest Bieszczadzka zima długa i mroźna, kusi niczym Alaska prawdziwych poszukiwaczy niezapomnianej przygody.

DZIEŃ I – sobota 29.12.2018

od 15.00 Przyjazd, zakwaterowanie Gości w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV

19.00 – Powitalna kolacja grillowa w dymnej chacie z muzyką bieszczadzkiego Barda

w programie:

 • kolacja grillowa przy ognisku
 • koncert gitarowy „bieszczadzkiego zakapiora”
 • wspólne pieczenie kiełbasek

DZIEŃ II – niedziela 30.12.2018

8.00- 10.00 śniadanie w formie bufetu,

od 10.00 „SNOW CARPATHIANS” – Zabierzemy Was autokarem na całodniową wycieczkę krajoznawczą dookoła Bieszczad. Zapraszamy na wyprawę pełną przygód i niespodzianek do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Z Przełęczy Wyżnej zimowym szlakiem wejdziemy na Połoninę Wetlińską do schroniska Chatka Puchatka. Nad bezpieczeństwem zimowego wejścia czuwać będzie wykwalifikowany przewodnik bieszczadzki.

w programie:

 •  zimowa wędrówka na Połoninę Wetlińską w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego – wejście zimowym szlakiem do schroniska Chatka Puchatka (zapewniamy prowadzenie grupy przez zawodowego przewodnika. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych, przewodnik może zmienić trasę wędrówki i dostosować ją do możliwości grupy)
 •  małe „co nieco” po zejściu z góry – poczęstunek regionalnymi nalewkami, które rozgrzeją nasze zmarznięte ciała i umysły
 •  przejazd Dużą Pętlą Bieszczadzką

ok. 17.00 – powrót do Zajazdu

17.30 – obiadokolacja

A WIECZOREM:

20.00 – 24.00 PRÓBNY SYLWESTER – musimy przygotować nasze ciała i umysły do tego, co będzie się działo w następny wieczór. Po długich tygodniach zastoju, nasze nogi muszą przygotować się do całonocnego tańca, a nasze gardła do… ;). Zapraszamy do wspólnej zabawy.

DZIEŃ III poniedziałek 31.12.2018

8.00 – 10.00 śniadanie w formie bufetu

11.00 – 14.00 Czas wolny (nasze propozycje)

 • BIAŁE SZALEŃSTWO – możliwość wyjazdu na stok narciarski oddalony 4 km od Naszego obiektu (płatne indywidualnie). Gromadzyń – Laworta www.ustrzyki-narty.pl gdzie znajdują się dwa nowoczesne wyciągi: krzesełkowy i orczykowy, 2 trasy o długości ok. 900 m, oraz 1300m każda naśnieżana i oświetlona.
 • RELAKS W MINI SPA – Pakiet HydroFIT – pobyt w SPA: hydromasaż, sauna fińska i łaźnia parowa oraz w strefie Fitness
 • Zespół Basenów Delfin w Ustrzykach Dolnych http://basen-ustrzyki.pl/ (basen sportowy o wymiarach 25 m x 12,5 m , basen rekreacyjny z biczami wodnymi, sauna, solarium, siłownia, łaźnia)

14.00 – 15.00 obiad

od 19.30 BAL SYLWESTROWY oraz specjalnie Dla Dzieci KINDER BAL

w programie :

 • Zabawa Sylwestrowa dla dorosłych
 • Losowanie vouchera na romantyczny weekend dla dwojga oprócz długich weekendów i świąt
 • Konkurs tańca
 • Największe przeboje zagra dla Państwa zespół muzyczny „HIT” (https://www.hitsanok.pl/)

w programie Kinder Balu (dla dzieci do 14 l.*):

 • zabawa Sylwestrowa dla dzieci z animatorem na osobnej sali
 • zimne ognie
 • muzyka, gry, zabawy, konkursy
 • wieczorne kino bajkowe,
 • karaoke

Dzień IV wtorek – 01.01.2019

9.30 – 11.30 śniadanie, czas wolny

13.00 – 14.00 – obiad

od 15.00 – NOWOROCZNY ZIMOWY PIKNIK ESKIMOSA

Zapraszamy Państwa na niezapomnianą przygodę w dzikiej krainie. Czeka Nas fantastyczna, rodzinna zabawa, podczas której obudzimy swoje wspomnienia z dzieciństwa. Górski klimat , zimowa sceneria jak z bajki, dookoła ośnieżone drzewa i cisza doliny, gdzieś w oddali słychać tylko szum potoku oraz wycie bieszczadzkich wilków. Wspólnie rywalizować będziemy w wielu zimowych konkurencjach a ogrzewać nas będzie nie tylko gorący duch rywalizacji ale też kubek ciepłego, aromatycznego „co nieco”.

19.00 kolacja

Dzień V wtorek 02.01.2018

8.00-10.00 śniadanie, wykwaterowanie

CENA PAKIETU OBEJMUJE: 4 noclegi , 4 śniadania, 3 obiady, 1 powitalną kolację grillową, 1 kolację zwykłą, bal sylwestrowy, kinderbal dla dzieci, zabawę „Próbny Sylwester”, zimowy ,rodzinny piknik, autokarową wycieczkę w wysokie Bieszczady, dostęp do strefy Hydro SPA i fitness, bezpłatny parking, bezprzewodowy internet

CAŁKOWITY KOSZT PAKIETU „SYLWESTER W BIESZCZADACH”:

DOROŚLI – 1369 zł /1 os

DZIECI od 7-14 lat – 988 zł /1 os

DZIECI od 3-7 lat – 734 zł /1 os

DZIECI do 3 lat – pobyt gratis (bez świadczeń)

* istnieje możliwość zmiany Kinderbalu na Bal Sylwestrowy dla dzieci 7-14 lat – dopłata do balu sylwestrowego 100 zł/1os