wiosna

Marzy Ci się wreszcie zasłużony odpoczynek już teraz, chociaż wiesz, że do wakacji jeszcze daleko? Chciałbyś spędzić kilka dni z dala od miejskiego zgiełku, otoczony tylko budzącą się do życia przyrodą, „ubraną” we wszystkie odcienie zieleni? Jeżeli tak, to zapraszamy w Bieszczady. W naszym Zajeździe Bieszczadzka Ostoja, czekają na Was kameralne pokoje oraz stylowe apartamenty  o niepowtarzalnym wystroju, z okien których można podziwiać przepiękną panoramę bieszczadzkich gór i wzniesień. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę z prysznicem oraz dodatkowo wyposażone są w TV i bezprzewodowy internet.

SZLAKIEM HISTORII – wypij poranną kawę podziwiając wschód słońca, spakuj plecak z ciepłą herbatką oraz małym „co nieco”, nie zapomnij o wypożyczeniu w recepcji kijków trekkingowych i wybierz się na niezapomniany spacer wzdłuż szlaku przyrodniczo-historycznego Ekomuzeum Hoszów-Jałowe.

ROWEREM PO BIESZCZADACH – wiosna to idealna pora roku na wycieczki rowerowe po bieszczadzkich ścieżkach. (możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu po wcześniejszej rezerwacji)

DLA WĘDKARZY – dla miłośników wędkowania proponujemy wspólne łowienie z instruktorem na jeziorze solińskim gdzie występują gatunki ryb: sandacz, szczupak, karp, okoń, leszcz, kleń, sum (dopłata 80 zł/1 os)

POZNAJ I ODKRYJ WIOSENNE BIESZCZADY
Bieszczady wiosną, to miejsce, którego szukasz. Budząca się do życia przyroda i wszystkie odcienie zieleni na drzewach. Dzikie, tajemnicze, chociaż jeszcze opustoszałe szlaki, gdzie w głębi lasu czai się dzika zwierzyna…

Nocleg ze śniadaniem w okresie od 01.03 – 31.05.2017 (z wyjątkiem okresów: 14-17.04 oraz 28.04-03.05

już od 70 zł od osoby za dobę*

*przy rezerwacji co najmniej 3 noclegów

Ponadto, bez dodatkowych opłat:

  • nieograniczony dostęp do strefy fitness
  • bezprzewodowy internet
  • bezpłatny parking

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń